Haberler Uluslararası İlişkiler ve AB Dairesi Başkanlığı 2017 Yılı Europass Video Yarışması Ödül Töreni Ankara’da
2017 Yılı Europass Video Yarışması Ödül Töreni Ankara’da

Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Europass Video Yarışması Ödül Töreni 28 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen tören ile ilk üç sırada yer alıp ödüle hak kazanan videolar açıklandı ve video sahiplerine Kurum Başkanı Adem CEYLAN tarafından ödülleri takdim edildi. 

 

İkinci Avrupa Mesleki Beceriler Haftası etkinlikleri arasında yer alan ve “ Europass Hikayeni Anlat” teması ile Ekim ayında başlayan video yarışması kapsamında, katılımcılar tarafından beceri ve yetenekleri yansıtmada Europass belgelerinin bireylere sağladı avantaj ve faydalarının vurgulandığı videolar hazırlanmış, Ulusal Europass Merkezi web sitesinde yer alan elektronik başvuru sayfası üzerinden 24 Aralık 2017 tarihine kadar başvurular alınmıştır.

MYK bünyesinde oluşturulan Kurul tarafından yapılan değerlendirme sonucunda sıralamada ilk üçe girmeyi hak kazanan videolar belirlenmiştir. 1.lik ödülüne layık görülen “Europass Nedir?” isimli videonun sahibi Yavuz ÖZER, 2.lik ödülüne layık görülen “Kendini Anlat” isimli videonun sahibi Furkan ERBAŞ ve 3. lük ödülüne layık görülen “Herkes İçin Europass” isimli videonun sahibi Aytaç UZUNLAŞ’a ödüllerini Kurum Başkanı Sayın Adem Ceylan takdim etmiştir. Ödül kazanan videolara Ulusal Europass Merkezi sosyal medya hesaplarından ulaşılabilmektedir. Bu yıl ilki düzenlenen bu organizasyonun, gelecek yıllarda daha fazla katılım ve daha geniş bir kapsam ile özellikle gençlerle buluşması hedeflenmektedir.

2017 Video yarismasi-4

 

Ödül töreni fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.

 

 

1. Video (Yavuz ÖZER)

2. Video (Furkan ERBAŞ)

3. Video (Aytaç UZUNLAŞ)

 
1627744856.88 - 31.07.2021 15:54:37 - 10.6.40.127 - [34.204.180.223]