Haberler Genel Haberler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımız Orhan YEĞİN ve Müsteşarımız Ahmet ERDEM’ le birlikte Kurumumuzu ziyaret ederek sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi aldı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımız Orhan YEĞİN ve Müsteşarımız Ahmet ERDEM’ le birlikte Kurumumuzu ziyaret ederek sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi aldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU’ nun MYK’ya yaptığı ziyaret kapsamında; MYK Başkanı Adem CEYLAN, Kurumun başta meslek standartları ve yeterlilikler olmak üzere çalışma hayatına olan katkıları, eğitim ve istihdam ilişkisinin güçlendirilmesine yönelik yaptığı çalışmalar ile işgücünün mesleki yeterliliklerin artırılması bağlamında hayata geçirdiği projeler hakkında Bakanımıza bilgi verdi.

050916

Kurum üst düzey yöneticilerinin de hazır bulunduğu brifingde Kurum Başkanı CEYLAN, ülkemizdeki genç nüfusunun nitelik kazanmasında ve niteliğini belgelendirmesinde MYK’ nın üstlendiği sorumluluklara değindi.

050916-1

 

10 uncu Kalkınma Planına uygun olarak MYK’ nın ulusal ve uluslararası fonlar aracılığıyla işgücünün mesleki yeterliliklerinin artırılmasına önemli katkılar sunduğunu ifade eden Kurum Başkanı CEYLAN, MYK Mesleki Yeterlilik Belgesini işverenlere ve çalışanlara daha fazla tanıtmak ve ulaştırmak için artan bir motivasyonla çalışacakları sözlerine ekledi.

050916-2

 

Bakanımızın MYK’ ya yaptığı ziyaret, brifing sunumunun tamamlanması ve Bakanımızın iyi niyet ve başarı temennileriyle sona erdi.

050916-3

 

050916-4

 

050916-5

050916

050916