Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Bşk. Haberleri MYK Bolu İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’ne Katıldı
MYK Bolu İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’ne Katıldı

Mesleki Yeterlilik Kurumu ve Ulusal Europass Merkezi, 9-10 Ekim 2017 tarihleri arasında Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Alanında düzenlenen Bolu İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’ne katıldı.

Bolu TSO ve Bolu İşkur işbirliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Mesleki Yeterlilik Kurumu ve Ulusal Europass Merkezine ayrılan stantta, ziyaretçilerin MYK ve Ulusal Yeterlilik Sistemine ve belge zorunluluğuna ilişkin soruları yanıtlanırken aynı zamanda yurtiçinde ve yurtdışında yapılan iş ve eğitim başvurularında Europass CV ve Dil Pasaportu başta olmak üzere Europass dokümanları ve kullanımları hakkında detaylı bilgi verildi. 

161017-1

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker ATEŞ’in gerçekleştirmiş olduğu açılış konuşmasının ardından Mesleki Yeterlilik Kurumu Uzman Yardımcısı Didem TUNÇ ve Ulusal Europass Merkezinde Proje Uzmanı olarak görev yapan M. Hüdazan YAŞIN tarafından sunumlar yapıldı ve katılımcıların iletmiş oldukları sorular yanıtlandı.

161017-2

161017-1