Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Bşk. Haberleri MYK, SAHA İSTANBUL Toplantısı’nda Bilgilendirme Yaptı
MYK, SAHA İSTANBUL Toplantısı’nda Bilgilendirme Yaptı

12 Eylül 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenen Saha İstanbul Bilgilendirme Toplantısı’nda MYK tarafından MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi, Ulusal Yeterlilik Sistemi ve belge zorunluluğu hakkında bilgilendirme yapıldı.

130917-2

12 Eylül 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenen Saha İstanbul Bilgilendirme Toplantısı’na Saha İstanbul Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan BÜYÜKDEDE, TUSAŞ – TAİ Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oğuz BORAT, Genel Müdür Temel KOTİL, AB-TÜRKİYE Sektör Delegasyonu Mustafa BALCI, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Nazım EKREM ve Kurumumuz adına Kurum Başkan Yardımcısı Metin KARAMAN, Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanı Mehmet ORDUKAYA ve SAHA İSTAMBUL Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağlamıştır.

130917-3

Kurumumuzu temsilen konuşma yapan Kurum Başkan Yardımcısı Metin KARAMAN Mesleki Yeterlilik Kurumu Faaliyetleri, Ulusal Yeterlilik Sistemi, MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi, belge zorunluluğu ve uygulanan teşvik ve destekler hakkında sunum yaptı ve katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.

130917-2