Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Bşk. Haberleri Müsteşar Yardımcımız Sayın Osman Arıkan Nacar MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavlarını Yerinde İzledi
Müsteşar Yardımcımız Sayın Osman Arıkan Nacar MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavlarını Yerinde İzledi

Sayın Bakanımız Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLI tarafından başlatılan Çalışma Hayatında Millî Seferberlik kapsamında Aydın ilinde Müşteşar Yardımcımız Sayın Osman Arıkan NACAR’ın başkanlığında, SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Sayın Ahmet AÇIKGÖZ, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Sayın İsmail GERİM, MYK Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanı Mehmet ORDUKAYA ve İŞKUR İç Denetçisi Özkan ÖZTÜRK’ten oluşan heyet 26-27 Ocak tarihinde Aydın ilinde ziyaret ve değerlendirmelerde bulundu.

300117-1

Müsteşar Yardımcımız Sayın Osman Arıkan NACAR TOBB MEYBEM tarafından Aydın’da 27 Ocak tarihinde icra edilen Çelik Kaynakçısı Seviye 3 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarına program dâhilinde teftiş ve ziyaretlerde bulundu. MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarına ilişkin MYK Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanı Mehmet ORDUKAYA ve TOBB MEYBEM Genel Müdürü Saygın BABAN’dan bilgi alan Sayın NACAR, sınava girecek işçiler ile sohbet ederek devletin mesleki yeterlilik konusunda sunduğu teşvikler hakkında bilgilendirmeler yaptı.

300117-2

300117-1