Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Başlık Süzgeci     # Görüntüle 
# Öğe Başlığı
1 Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarınca Gerçekleştirilecek Faaliyetlerde Yeni Tip Koronavirüs İle Mücadelede Alınacak Tedbirlere İlişkin Rehber Yayınlandı.
2 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğuna 40 Meslek Daha İlave Edildi.
3 Ankara Kurumsal Belgelendirme Turizm Otomotiv İnşaat Eğitim Organizasyon Gıda Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
4 Yeşil Işık Akademi Belgelendirme Eğitim Hizmetleri Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
5 ETAN Teknik Kontrol ve Belgelendirme Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
6 Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Döner Sermaye İşletmesi (Düzce NİSGEM Belgelendirme)MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
7 Çiğ Süt Toplama ve Depolama Alanlarında Belge Zorunluluğu Getirildi
8 Koach Test ve Belgelendirme Hizm. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
9 Günaydın Akademi Mesleki Yeterlilik Eğitim Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
10 MYK’dan e-Devlet Kapısında Yeni Bir Hizmet: Sınav Görevlilerinin Yönetimi
11 Teknus Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
12 Alyans Meslek Belgelendirme inşaat enerji sanayi ticaret limited şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
13 KAMUOYUNA DUYURU
14 Deniz Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
15 Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu İktisadi İşletmesi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
16 Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarına Belge Zorunluluğu ve Teşvik Uygulamalarına Yönelik Eğitim Düzenlenmiştir.
17 MYK- Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) İşbirliği Toplantısı Gerçekleştirildi
18 VİNA Mühendislik Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
19 TMMOB Orman Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
20 Genç Akademik Gelişim Eğitim Hizmetleri ve Kırtasiye Tic. Ltd. Şti. Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>
1627740831.671 - 31.07.2021 14:47:32 - 10.6.40.128 - [34.204.180.223]