Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Başlık Süzgeci     # Görüntüle 
# Öğe Başlığı
1 Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarınca Gerçekleştirilecek Faaliyetlerde Yeni Tip Koronavirüs İle Mücadelede Alınacak Tedbirlere İlişkin Rehber Yayınlandı.
2 Vale Görevlilerine MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirildi
3 ESBEM Sınav Belgelendirme Gözetim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Aş. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi
4 MYK Mesleki Yeterlilik Belgeleri 6 Farklı Yabancı Dilde Düzenlenecek
5 Ankara Ticaret Odası İnovasyon Danışmanlık Eğitim Araştırma Anonim Şirketinin MYK Yetki Belgesi Tören İle Takdim Edildi.
6 NDT Belgelendirme Merkezi ve Muayene Hizmetleri Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
7 ASLITÜRK Belgelendirme Çevre Laboratuvar Hizmetleri Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
8 KMY Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
9 Ankara Ticaret Odası İnovasyon Danışmanlık Eğitim Araştırma Anonim Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
10 İnegöl Yöntem OSGB Eğitim Dan. Ç. Ölç. Lab. San ve Tic. Ltd. Şti. Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi Şubesi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi
11 MYK, Özel Sınav ve Belgelendirme Semineri Düzenledi.
12 TALMAÇ MESLEKİ YETERLİLİK VE BELGELENDİRME LTD.ŞTİ. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
13 Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu Yetkililerine Video Konferans ile Kamera Kayıt İnceleme Rehberi Hakkında Teknik Eğitim Verildi.
14 Florlu Sera Gazı İçeren Veya Çalışması Bu Gazlara Dayanan Ekipmana Müdahale Eden Gerçek Ve Tüzel Kişilerin Belgelendirilmesine İlişkin Tebliğ İle MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirildi
15 İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelikte Yapılan Değişikliğe ilişkin Kamuoyuna Duyuru
16 Turkuaz Sertifikasyon Uluslararası Belgelendirme ve Ticaret Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
17 RYM Bilgi ve Belge Yönetimi Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited ŞirketiMYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
18 BATISER Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme San. Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
19 ES YETKİ Belgelendirme Kuruluşu MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
20 Renk Akademi Eğitim Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>
1610805664.807 - 16.01.2021 14:34:45 - 10.6.40.128 - [18.234.247.75]