Duyurular İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Duyuruları MYK Geçici Süreli Çalıştırılacak Kişi Havuzuna Alım Mülakatı 12-13 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.
MYK Geçici Süreli Çalıştırılacak Kişi Havuzuna Alım Mülakatı 12-13 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.

MYK Hizmet binasında yapılacak mülakatın programına ulaşmak için tıklayınız. Mülakat saatinden 15 dakika önce mülakat yerinde hazır olmanız önem arz etmektedir. 

Mülakata gelirken kontrol amaçlı;

  • Kimliğinizin aslı,
  • Diplomanızın aslı,
  • Başvuru esnasında sunduğunuz sertifika ve varsa diğer dokümanların aslı
  • Son 1 ay içinde alınmış adli sicil kaydı getirmeniz gerekmektedir.

    Denetçiler için mülakat Ulusal Yeterlilik Sistemi, 17024 standardı ve MYK denetimleri, ilgili mevzuat (MYK web sitesinden denetimler sekmesinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz) çerçevesinde gerçekleştirilecektir.
     
    Teknik uzmanlar için mülakat konusu başvuruda çalışmak istediklerini belirttikleri ulusal yeterliliklerdir. (Ulusal yeterliliklere web sitemizden ulaşabilirsiniz.)

Alan uzmanları için mülakat MYK Mevzuatı, Ulusal Yeterlilik Sistemi ve mesleki bilgi ve deneyim çerçevesinde gerçekleşecektir.
 

Belirtilen gün ve saatte mazeretleri nedeniyle gelemeyeceklerin durumlarını e-posta ile Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine bildirmelerini rica eder, iyi çalışmalar dileriz.


İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı