Haberler Uluslararası İlişkiler ve AB Dairesi Başkanlığı Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonu (TUYEP) Beşinci Aylık Yönetim Toplantısı 25 Haziran 2020 tarihinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonu (TUYEP) Beşinci Aylık Yönetim Toplantısı 25 Haziran 2020 tarihinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonu (TUYEP) Beşinci Aylık Yönetim Toplantısı; MYK, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, proje sözleşme makamı olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı, proje teknik destek ekibi ve yüklenici firmanın katılımıyla 25 Haziran 2020 tarihinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Projenin uygulanmasının izlenmesi için aylık olarak gerçekleştirilen toplantı kapsamında, TUYEP teknik destek ekibi tarafından gerçekleştirilen sunumda Takım Lideri ve kilit uzmanlar tarafından projenin uygulama döneminde bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar katılımcılarla paylaşılmıştır. Toplantıda gerçekleştirilen sunumda ayrıca, yeni tip Koronavirüs salgını ve beraberinde gelen normalleşme süreci kapsamında kısa vadede gerçekleştirilecek faaliyetler istişare edilmiştir.

Sunumların ardından projenin uygulanmasına yönelik risk değerlendirmesi ve ayrıca yeni tip Koronavirüs salgınının iş planlarına etkisi, olası değişiklikler ve proje ofisi ortamında alınabilecek önlemler değerlendirilmiştir. Görüş ve değerlendirmelerin ardından bir sonraki toplantının tarihi kararlaştırılarak toplantıya son verilmiştir.

 
1614463014.774 - 27.02.2021 22:30:35 - 10.6.40.128 - [3.238.7.202]