Haberler Uluslararası İlişkiler ve AB Dairesi Başkanlığı
Uluslararası İlişkiler ve AB Dairesi Başkanlığı
Title Filter     Display # 
# Article Title
1 Belgelendirme İçin Doğrudan Hibe-2 Sözleşmesi İmzalandı
2 2021-2023 Yılları Arasında Diploma Alanlara Yönelik, Mesleki Ve Teknik Eğitim Alanları Ve Dallarına Ait Europass Sertifika Ekleri(Meb Sertifika Ekleri) Yayımlanmıştır!
3 VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından Türkiye Çevre Koruma Vakfı (TÜÇEV)’nın Yürüttüğü Hibe Projesinin Açılış Toplantısı 13 Temmuz 2021 Tarihinde Çevrim İçi Olarak Gerçekleştirildi.
4 Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar, Tatlıcılar Federasyonunun VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Kapsamında Yürüttüğü ‘Gıda Sektöründe VOC-Test Merkezi Kurulması Projesi’nin Açılış Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.
5 VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin Yürüttüğü Enerji Sektöründe Antalya Projesinin Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi.
6 VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından Türkiye Tarımsal Süt Üreticileri Merkez Birliği’nin Yürüttüğü Çiğ Süt Üretimi, Toplanması ve Depolanması Süreçlerindeki Çalışanların Yeterliliklerinin Tanınması Projesi Açılış Toplantısı Gerçe
7 Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonu (TUYEP) On İkinci Aylık Yönetim Toplantısı 21 Haziran 2021 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
8 Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonu (TUYEP) Yönlendirme Komitesi İkinci Toplantısı 15 Haziran 2021 tarihinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
9 Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Öğrencilerine Yönelik Çevrim İçi “MYK Ve EUROPASS Bilgilendirme Semineri” Gerçekleştirildi
10 Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) ile MYK arasında İş Birliğine Yönelik bir Mutabakat Metni imzalandı.
11 VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından İstanbul Sanayi Odası’nın Yürüttüğü Türkiye’de metal Sektörü İçin Sınav ve Belgelendirme Merkezinin Kurulması Projesi Açılış Toplantısı 28 Mayıs 2021 Tarihinde Gerçekleştirildi.
12 Kızılcahamam - Çamlıdere Eğitim Ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı (ESYAV) Öğrencilerine Yönelik Çevrim İçi Europass Semineri Gerçekleştirildi
13 Ulusal Europass Merkezi ‘İş’te Cevher’ Projesi Kapsamında Gençlerle Bir Araya Geldi.
14 Ulusal Europass Merkezi, ODTÜ Çevrim içi Kariyer Fuarına Katıldı!
15 Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonu (TUYEP) On Birinci Aylık Yönetim Toplantısı 4 Mart 2021 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
16 VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından TÜBİSAD ve BAUSEM Ortaklığı ile Yürütülen ‘‘Dijitalleşme Çağında Geleceğin Meslekleri İçin Yeni Ufuklar’’ Projesinin Açılış Konferansı Gerçekleştirildi.
17 Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonu (TUYEP) Onuncu Aylık Yönetim Toplantısı 2 Şubat 2021 tarihinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
18 VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından Türkiye Bilişim Vakfı’nın Yürüttüğü Talebe Dayalı Sistem Bazlı Dijital Dönüşüm Mesleklerinin Geliştirilmesi Projesinin Açılış Konferansı Gerçekleştirildi.
19 VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarına Yönelik UMS-UY Hazırlama Eğitimi Gerçekleştirildi.
20 Samsun İlindeki Gençlere Yönelik Çevrimiçi Europass Semineri Gerçekleştirildi.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
1628016973.05 - 03.08.2021 19:29:54 - 10.6.40.128 - [3.229.142.104]