Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı MYK, ÖZ GIDA İŞ MESYEB Tarafından Düzenlenen Yıldız Holding Çalışanları Belge Töreninde Bilgilendirme Yaptı.
MYK, ÖZ GIDA İŞ MESYEB Tarafından Düzenlenen Yıldız Holding Çalışanları Belge Töreninde Bilgilendirme Yaptı.

ÖZ GIDA İŞ MESYEB tarafından 17.02.2020 tarihinde İstanbul Yıldız Holding Çamlıca yerleşkesinde belgelendirme töreni düzenlendi.

Ülker Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali ÜLKER açılış konuşmalarında Yıldız Holding bünyesinde uzun yıllardır yapılan mesleki yeterlilik çalışmalarının artık MYK koordinasyonundan Öz Gıda İş MESYEB tarafından yürütülüyor olmasının verimlilik ve etkinliğin sağlanmasında çok önemli olduğunu vurguladı.

Kurum Başkan Yardımcımız Sayın Metin KARAMAN açılış konuşmasında Gıda alanında başlatılan mesleki yeterlilik faaliyetlerinin önemini vurgulayarak önümüzdeki dönemde bu alanda da belge zorunluluğu getirilerek gıda alanında yaşanan iş kazalarının en aza indirilmesi ve üretimde etkinlik ve verimliğinin sağlanmasının amaçlandığını ifade etti.

Açılış konuşmalarının ardından Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanımız Sayın Mehmet ORDUKAYA Kurumun sınav ve belgelendirme faaliyetlerine ilişkin teknik bilgilendirme sunumu yaparak katılımcıların sorularını yanıtladı.

Sunumun ardından Yıldız Holding bünyesinde Öz Gıda İş MESYEB tarafından düzenlenen sınavlarda başarılı olan çalışanlara belgeleri takdim edildi.

 
1585912696.054 - 03.04.2020 11:51:56 - 10.6.30.128 - [34.204.178.160]