Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Title Filter     Display # 
# Article Title
1 MYK, Türkiye-Azerbaycan Mesleki Eğitim Kurumları Yönetici Eğitimi Programı Kapsamında İstanbul ‘da Bilgilendirme Yaptı
2 MYK, Aydın’da Bilgilendirme Yaptı.
3 YETKİN Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
4 Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarınca Gerçekleştirilecek Faaliyetlerde Yeni Tip Koronavirüs İle Mücadelede Alınacak Tedbirlere İlişkin Rehber Yayınlandı.
5 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğuna 40 Meslek Daha İlave Edildi.
6 Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri sektöründe Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Hibesi Başlıyor
7 İcon Kaynak Endüstrisi Teknik Müh. Mak. Çelik İmalat Montaj Eğitim Danış. San. Ve Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
8 Bilişim Sektöründeki MYK Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
9 MESMER Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi A.Ş. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
10 Kapadokya Üniversitesi Personel Belgelendirme Merkezi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
11 Bel Kur Eğitim ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
12 MYK Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Hibe Desteğinin Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi
13 Ankara Kurumsal Belgelendirme Turizm Otomotiv İnşaat Eğitim Organizasyon Gıda Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
14 Yeşil Işık Akademi Belgelendirme Eğitim Hizmetleri Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
15 ETAN Teknik Kontrol ve Belgelendirme Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
16 Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Döner Sermaye İşletmesi (Düzce NİSGEM Belgelendirme)MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
17 Çiğ Süt Toplama ve Depolama Alanlarında Belge Zorunluluğu Getirildi
18 Koach Test ve Belgelendirme Hizm. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
19 Günaydın Akademi Mesleki Yeterlilik Eğitim Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
20 MYK’dan e-Devlet Kapısında Yeni Bir Hizmet: Sınav Görevlilerinin Yönetimi
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
1635220302.081 - 26.10.2021 04:25:23 - 10.6.40.128 - [3.236.232.99]