Haberler Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı
Title Filter     Display # 
# Article Title
1 Mimarhan Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - Mimarhan Personel Belgelendirme MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
2 MYK, Eskişehir’de Bilgilendirme Yaptı.
3 Bartaş Eğitim Hizmetleri Halkla İlişkiler Tic. Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
4 Turing Personel Belgelendirme Eğitim Ve Turizm Hizmetleri Tic. A.Ş., MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
5 Solar İstanbul Fuarına Katılım Sağlandı.
6 Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri Sektöründe Mesleki Yeterliliklerin Belgelendirilmesi Hibe Projesi Kapanış Toplantısı Gerçekleştirildi.
7 Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığınca Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarına Yönelik Eğitim Gerçekleştirildi.
8 Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi (MKE) Üst Yönetimine Ulusal Yeterlilik Sistemi Hakkında Bilgilendirme Yapıldı
9 Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığınca Teknik Uzman Eğitimi Gerçekleştirildi.
10 Kuyum Ticareti Hakkında Yönetmelik Değişikliği İle MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirildi.
11 Teorik ve Performansa Dayalı Uygulama Rehberi Güncellendi
12 ERK Uluslararası Belgelendirme Ticaret Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
13 Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri Sektöründe Mesleki Yeterliliklerin Belgelendirilmesi Hibe Projesi Tamamlanmıştır.
14 Kuzey Belgelendirme Eğitim Denetim Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
15 FERA Global Eğitim Denetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
16 BRC AKADEMİ Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
17 IQM Akademi Belgelendirme Eğitim Ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi, MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
18 Gazişehir Mesleki Yeterlilik Merkezi Sınav ve Belgelendirme Ltd. Şti. MYK Tarafından Sınav ve Belgelendirme Yapmak Üzere Yetkilendirildi.
19 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğuna 21 Meslek Daha İlave Edildi.
20 Yetkilendirilmiş ve Aday Belgelendirme Kuruluşları İle Video Konferans Toplantısı Gerçekleştirildi.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
1653785236.642 - 29.05.2022 01:20:58 - 10.6.40.127 - [18.232.52.135]