Temizlik Görevlisi Mülakat ve Sözlü Sınavları Sonuçları Duyurusu Hk.Kurumumuza alınması planlanan 6 adet Temizlik Görevlisi alımı ilanı için tüm süreçler tamamlanmış ve atamaya hak kazanan adaylar tespit edilmiştir.  Temizlik Görevlisi Mülakat ve Sözlü Sınavları Sonuçları Duyurusu için tıklayınız...


Listede ismi olan asıl hak sahiplerinin belirtilen belgeleri 31/05/2023 tarihi saat 17:30’a kadar Balgat Mahallesi 1420. Cadde No:12 Çankaya / ANKARA adresinde bulunan Mesleki Yeterlilik Kurumu Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına teslim etmesi gerekmektedir.

Asıl hak sahiplerinin süresi içinde belgeleri teslim edememeleri durumunda yedek hak sahiplerinden belge talebinde bulunulacaktır.

 

BAŞARILI ADAYLARIN TESLİM EDECEĞİ BELGELER

1.  Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (EK – 1).

2.  Sağlık Raporu  (Aile Sağlığı Merkezlerinden (Aile Hekimliği) alınan raporlar da kabul edilecektir.)

3.  6 adet vesikalık fotoğraf (Fotoğraf son 6 ay içinde çekilmiş olacaktır)

4. Aile Bildirim Formu (EK - 2)

5. Mal Bildirim Formu (EK – 3)

 

İdare adaylardan net olmayan hususlara ilişkin olarak yukarıda belirtilen belgelere ek olarak bilgi ve belge talebinde bulunabilir. Belirtilen belgelerin süresi içinde tesliminin yapılmaması durumunda kazanılmış haklar kaybedilecektir. Posta ile yapılacak başvurularda oluşacak gecikmelerden Kurumumuz sorumlu değildir.

 

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

 

Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu