Duyurular İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Duyuruları 07-08 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen mülakatlar sonucu MYK Kişi Havuzuna dahil edilmeye hak kazanan adayların listesi.
07-08 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen mülakatlar sonucu MYK Kişi Havuzuna dahil edilmeye hak kazanan adayların listesi.

No

Sektör Alan

Adı Soyadı

1. 

Ağaç İşleri

Mahir ALP

2. 

Ağaç İşleri

Sıdıka Pelin ODUNCU

3. 

Ağaç İşleri

Şevket ALP

4. 

Elektrik

Hakan DEMİR

5. 

Elektrik / Asansör alanı

Ali KEPEZ

6. 

Elektrik-Elektronik

Yaşar Baki ALTUNBAŞ

7. 

Elektrik-Elektronik

Ahmet Tamer KAMBER

8. 

Elektrik-Elektronik

Kurtuluş ASLAN

9. 

Enerji/Doğalgaz

Murat KUZUCU

10. 

Gıda

Balkır ÖZÜNLÜ

11. 

Gıda

Muhtereme Emel MOLLA

12. 

Gıda

Sevda KARA

13. 

İnşaat

Deyvi DAMAR

14. 

İnşaat

Hüseyin YILDIZ

15. 

İnşaat

Doç.Dr. Mustafa KAYA

16. 

İnşaat

Mustafa SARAL

17. 

İnşaat

Salih EVCİLER

18. 

İnşaat

Ufuk ÇAM

19. 

İnşaat

Uğur ÜZÜMOĞLU

20. 

İnşaat

Fehim Özkan DAŞDAN

21. 

İnşaat

Zuhal SAPAN

22. 

İnşaat

Murat YILMAZ

23. 

İnşaat

Mehmet Soner AKDOĞAN

24. 

İş ve Yönetim

Hatice İĞDE

25. 

İş ve Yönetim

İrem ENGİN

26. 

İş ve Yönetim

Rafet DİLMEN

27. 

İş ve Yönetim

Eylem İlgün BEKİRCAN

28. 

İş ve Yönetim

Dr. Zeynep ATİK

29. 

Matbaa

Aydın YAVŞANCI

30. 

Matbaa

Yrd. Doç. Dr. Gülhan ACAR BÜYÜKPEHLİVAN

31. 

Matbaa

Zekiye SAYAR

32. 

Metal

Fikri DEMİR

33. 

Metal

İlker KURT

34. 

Metal – Kaynak

Yakup KAYA

35. 

Metal / Döküm ve Haddeci

Osman KOÇER

36. 

Metal / Kalıp

Erkan DİPÇİN

37. 

Metal / Kaynak

İzzet ÇAKMAK

38. 

Metal / Kaynak

Uğur ARABACI

39. 

Metal / Kaynak

Utku Çağlar TAŞYILDIZ

40. 

Metal / Kaynak alanı

Ahmet DURGUTLU

41. 

Metal / Kaynak alanı

Behçet GÜLENÇ

42. 

Metal/Otomotiv

Ömer Şaban KAMBER

43. 

Otomotiv

Erdal ODABAŞI

44. 

Otomotiv

Okan EKİNCİ

45. 

Otomotiv

Süleyman SAMIKIRA

46. 

Otomotiv / Makine

Murat ARMUT

47. 

Otomotiv / Makine Bakımcı

Prof. Dr. Adem ACIR

48. 

Otomotiv / Makine Bakımcı

Ahmet MAVİ

49. 

Otomotiv/ Otomotiv

Ahmet AYDIN

50. 

Otomotiv/Enerji/Ulaştırma/Haberleşme

Prof. Dr. Mehmet TEKİN

51. 

Tekstil

Prof.Dr. Pınar GÖKLÜBERK ÖZLÜ

52. 

Tekstil

Doç.Dr. Ayşe Nuriye İŞGÖREN

53. 

Tekstil

Kevser GÜRCAN YARDIMCI

54. 

Tekstil / deri

İrfan KAPLAN

55. 

Tekstil Hazır Giyim

Doç. Dr. Nurgül KILINÇ

56. 

Tekstil, Deri

Doç.Dr. Birsen ÇİLEROĞLU

57. 

Ticaret / Otomotiv satış

Gürkan YILMAZ

58. 

Toplumsal ve Kişisel Hizmetler

Yasemin KAYNAR

59. 

Toplumsal ve Kişisel Hizmetler/ Kuaförlük

Aydan Leyla SEDEF

60. 

Maden

Serkan ÇAKIROĞLU

 

ALAN UZMANI OLARAK BAŞARILI BULUNAN ADAY


 1.

Toplumsal ve Kişisel Hizmetler/Kişisel Bakım Meslekleri

Orçun YILDIZ